Náš příběh

bavlněný příběh

Jmenuji se Monika Blažková, pocházím ze západních Čech, kde stále působím. V roce 2007 jsem dostudovala oděvní průmyslovou školu v Plzni. Vždy jsem měla blízko k originální tvorbě. Už od studentských let mě bavilo stále něco tvořit. Začalo to šitím různých bytových doplňků či šatů a později oblečení pro mé děti. Jakmile jsem však natrefila na ukázky práce háčkovaných výrobků z kvalitní bavlněné šňůry, cesta, kterou se chci vydat, byla najednou poměrně jasná. Zdokonalovala jsem techniku, začala vymýšlet nové výrobky a doplňky.

V roce 2018 vznikl tento e-shop, který byl pro mě dalším impulzem k rozvoji mé práce. Pravidelně zařazuji do prodeje nové originální výrobky, vydávám se na nejrůznější trhy a jarmarky, čerpám nápady od svých zákazníků.

Produkty MONYS-DESIGN získaly regionální značku "Místní výrobek ze západu Čech" od Místní akční skupiny Český Západ - Místní partnerství. Mé produkty můžete nalézt v sortimentu různých obchodů s designovými či bytovými doplňky.

V mé nabídce naleznete jak bytové doplňky, tak i praktické výrobky jako pufy, pouzdra na elektroniku nebo pelíšky pro domácí mazlíčky. Mimo kvalitní bavlněné šňůry využívám také přírodní materiály jako je kůže, dřevo či pohankové slupky. Mým cílem však není jen prodávat již vyrobené, ale tvořit dle požadavků a představ zákazníků. Pokud tedy nenajdete v nabídce tohoto e-shopu to, co si představujete, neváhejte mě oslovit a já vám vyrobím originální produkt přesně podle vašeho přání.

Veškeré výrobky mají svůj příběh a jsou tvořeny srdcem.

Zpět do obchodu